Jump to content

Morning pee but in a Park


Recommended Posts

Women with

7 minutes ago, Coral said:

But after accidentally letting out two successive squirts, which btw is FARRR from ideal specially when youre unshaved

Women with a natural pussy always look so incredible when pissing hard in the open ! Specially the way the pee clings onto the bush and glistens in the sun

  • Agree 3
Link to post
  • 4 weeks later...
On 29.09.2024 at 04:00, Coral said:

Dziś byłem poza domem od 7 rano i jeśli jest coś, o czym zapomniałem przed wyjściem z domu, to o siku. Obudziłem się późno i miałem tylko pół godziny, żeby się przygotować, więc umyłem zęby, ubrałem się w ciuchy i wyszedłem za drzwi. 

Dopiero po około pół godzinie, gdy szłam na skróty przez park, potrzeba sikania uderzyła we mnie jak wielka ciężarówka. Dziś nie miałam na sobie majtek, tylko spodenki gimnastyczne, również niebieskie. 

Początkowo myślałem, żeby podejść do żywopłotu lub czegoś takiego. Ale po przypadkowym wypuszczeniu dwóch kolejnych strzyknięć, co swoją drogą jest BARDZO dalekie od ideału, szczególnie gdy jesteś nieogolony, i prawie NIE wypuszczeniu reszty wtedy i tam; podszedłem do pierwszego drzewa, które zobaczyłem. Było zbyt odsłonięte, ale nie mogłem się tym mniej przejmować, ściągnąłem spodenki tak bardzo, jak mogłem i zanim zdążyłem porządnie przykucnąć, sikałem dość mocno na pień. To był mój pierwszy siusiu tego dnia, ale czułem, że sikam jak nigdy wcześniej lol. Sikałem tak cholernie mocno, że strumień był głośny i byłem dosłownie jedynym syczącym zaledwie kilka cali od ścieżki. Poza tym mój poranny siusiu zawsze wynosi co najmniej litr, jeśli nie trochę więcej, więc nie wiem, jak udało mi się dotrzeć do parku bez całkowitego zamoczenia szortów. 

 

 

 

Knowing my preferences, I would probably go to the park toilet and empty my bladder on the floor next to the toilet 😉

Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...